Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://local.issa.org.pl.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach organizowanego wydarzenia jest 

ISSA Polska – Stowarzyszenie do spraw bezpieczeństwa systemów informacyjnych 

(dalej jako „ISSA Polska”) z siedzibą w Warszawie, 00-867, aleja Jana Pawła II 27.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest ISSA Polska – Stowarzyszenie do spraw bezpieczeństwa systemów informacyjnych z siedzibą w Warszawie, 00-867, al. Jana Pawła II 27.                

Twoje dane osobowe udostępnione podczas rejestracji na wydarzenie #ISSAPolska.local przetwarzamy w celu zbudowania oczekiwanej przez ciebie jak i ISSA Polska relacji,  organizacji i zapisania na organizowane wydarzenie, a także w celu sprawnego kontaktu w przypadku zmian organizacyjnych.

Jeśli wyrazisz zgodę przetwarzamy Twoje dane w celu  zainteresowania Cię innymi wydarzeniami ISSA POLSKA w tym kolejnymi spotkaniami społeczności #ISSAPolska.local w innych regionach w przyszłości   (np. listy mailingowe). 

W każdej chwili możesz cofnąć swoja zgodę na taka komunikację kontaktując się z nami w dowolny sposób. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.

Przysługują Ci też inne prawa: dostępu do treści swoich danych, prawo żądania sprostowania oraz – w określonych przypadkach – usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. W komunikacji dotyczącej udziału w wydarzeniu, na które się zgłosiłeś/łaś możesz zgłosić sprzeciw, oświadczając, że nie życzysz sobie, byśmy w tym celu wykorzystywali dalej Twoje dane. 

Więcej informacji na stronie